Doručenie – balíky sú obvykle odosielané bezodkladne po obdržaní platby alebo po obdržaní objednávky.

Možnosti doručenia sa môžu meniť v závislosti od adresy doručenia, času, nákupu a dostupnosti produktov.

Doručenie na Vami zadanú adresu.

Produkty alokované na jednotlivých predajniach budú presunuté do centrálneho skladu, odkiaľ budú následne odoslané na adresu zákazníka, uvedenú v objednávke – adresa pre doručenie zásielky.

V čase spracovania Vášho nákupu Vám zobrazíme dostupné spôsoby doručenia a cenu za doručenie Vašej objednávky.

Poplatky za dopravu zahŕňajú manipuláciu a balné, ako aj náklady na prepravu. Manipulačné poplatky sú stanovené, cena za prepravu sa líši v závislosti od celkovej hmotnosti zásielky. Odporúčame vám zoskupiť položky v jednej objednávke.

Pri vytvorení dvoch rôznych objednávok budú prepravné náklady vyúčtované na obe objednávky zvlásť. Váš balík bude odoslaný na vlastnú zodpovednosť, budeme však dbať na to, aby boli pri balení krehké veci zabalené a ochránené pred rozbitím. Dopravcu si môžete vybrať zo spoločností DPD DPD

alebo Slovenská pošta. Doručenie Slovenská pošta

Odhadovaná doba doručenia bude približne 1-3 pracovných dní po vyzdvihnutí zásielky prepravcom, v závislosti od adresy doručenia a v závislosti od Vami zvoleného prepravcu.

Boxy sú dostatočne dimenzované a Vaše položky sú dobre chránene! Pri prevzatí Vašej objednávky od prepravcu si dôkladne prekontrolujte neporušenosť zásielky. Pokiaľ zásielka javí akekoľvek znaky poškodenia, otvorenia alebo iné problémy, skontorlujte si tovar priamo pred dopravcom. Prípadné škody nahláste ihneď dopravcovi a žiadajte spísanie reklamácie.

Prevzatie tovaru v kamennej prevádzke.

Doručenie do niektorej z našich kamenných prevádzok je bezplatné. Doba doručenia na Vami vybratú kamennú prevádzku bude oznámená na Vašu e-mailovú adresu a závisí od prepravy tovaru na danú prevádzku.

Pripomíname Vám, že ak osoba, ktorá príde vyzdvihnúť Vašu objednávku na predajňu, do ktorej ste žiadali doručiť tovar, je kupujúci, stačí, ak predloží obsluhe v predajni číslo objednávky a doklad o úhrade danej objednávky, pokiaľ bola vybraná možnosť zaplatit na platobnu kartu alebo predfaktúru.

Ak objednávku za vás príde vyzdvihnúť niekto iný, musí sa preukázať aj dokladom totožnosti.

Pokiaľ bude tovar platený v predajni pri prevzatí tovaru, stačí obsluhe oznámiť číslo objednávky, meno, priezvisko a telefónné čislo objednávateľa.