Zobrazuje sa všetkych 27 výsledkov

rino-pelle

rino-pelle

Našou každodennou snahou je sprístupniť luxusný životný štýl veľkej skupine žien.

Vďaka našej odbornosti v Rino&Pelle a vášnivej účasti na celom procese, od návrhu modelu až po ukončenie výroby, dokážeme nájsť dokonalú rovnováhu medzi súčasnou estetikou a vlastnou špičkovou kvalitou. V Rino&Pelle sa zaväzujeme, že budeme rýchlo napredovať v neustále sa meniacej módnej oblasti a začleňovať najrelevantnejšie trendy do našej zmesi originálnych a moderných prvkov, použitých v našich modeloch.
Rìno&Pelle neobvyklé kombinácie látok
Rìno&Pelle neobvyklé kombinácie látok

Značka Rino&Pelle sa vyznačuje tým, že sa rýchlo orientuje vo svete neustále meniacich sa módnych trendov, ktoré začleňuje do svojich kolekcií. Taktiež je známa aj pre svoje inovatívne vzory, ktoré ponúkajú neobvyklé kombinácie látok. Od roku 1987 sa zameriava na výrobu exkluzívneho a moderného tovaru za prijateľné ceny, pretože verí, že každá žena by mala mať možnosť si tento luxus dopriať.

Zákazníčky sa tak môžu pochváliť špeciálnymi odevmi z luxusne spracovaných materiálov. Každý jeden kúsok Rino&Pelle je vytvorený tak, aby jeho vzhľad pôsobil nadčasovo, sviežo a decentne.

Rino&Pelle
Rìno&Pelle v predajniach Vivi&Lulu
Holandská značka Rino&Pelle sa od svojho vzniku – čiže pred viac ako 30 rokmi špecializovala predovšetkým na výrobu kabátov. Presadila sa na trhu tým, že zo svojich výtvorov robí takzvanú „nestarnúcu klasiku“.
Dnes ponúka kompletnú kolekciu: kabáty, bundy, blúzky, nohavice, doplnky a pod.
V súčasnosti je značka Rino&Pelle dostupná na celom svete.