Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Ann Kurz – Venujeme sa tvorbe nadčasových ručne vyrobených kožených kabeliek, ktoré vynikajú krásou starnutia prostredníctvom jednoduchosti a všestrannosti.

Ann kurz tašky sú určené pre ženy, ktoré si ctia pôvod, kvalitu a hodnotu svojich výrobkov. Naše tašky sú vyrobené v rodinnej malej továrni Teresy v Elche (Španielsko). Elche alebo Elx je mesto a obec Španielska patriace do provincie Alicante v spoločenstve Valencia.

Neustále pracujeme na vytvorení cenovo dostupných nadčasových kožených výrobkov. V spolupráci s kvalifikovanými brašnármi a miestnymi dodávateľmi je každá taška ann kurz vašim jedinečným ručne vyrobeným koženým kúskom.

V našej vlastnej továrni pracujú odborníci, ktorí používajú iba najlepšiu európsku kožu čo zabezpečuje, že výsledný produkt odolá zubu času, bude jedinečný a dokonalý.

Všetci v našom tíme zdieľajú radosť z vytvárania nadčasových kabeliek. Vnímame nás ako veľkú rodinu. Sme hrdí a ctíme si remeselné umenie, tvorivosť a pozitivitu každého, kto je jeho súčasťou.