Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

ANN KURZ – Ručne vyrobené kožené tašky. Vyrobené v Španielsku. Made in EU.

Ann Kurz – Venujeme sa tvorbe nadčasových kožených kabeliek, ktoré vynikajú krásou starnutia prostredníctvom jednoduchosti a všestrannosti.

Ann kurz tašky sú určené pre ženy, ktoré si ctia pôvod, kvalitu a hodnotu svojich výrobkov.

THE CREATION

Naše tašky sú vyrobené v rodinnej malej továrni Teresy v Elche (Španielsko). Elche alebo Elx je mesto a obec Španielska patriace do provincie Alicante v spoločenstve Valencia. V oblasti Elche se nacháza okolo 300 000 paliem ďatlových, které tu boli vysadené už za dôb  Maurov.[1] Celý háj bol v roku 2000 zaradený na zoznam svetového dedictva..

THE TEAM

Neustále pracujeme na vytvorení cenovo dostupných nadčasových kožených výrobkov. V spolupráci s kvalifikovanými brašnármi a miestnymi dodávateľmi je každá taška ann kurz vašim jedinečným ručne vyrobeným koženým kúskom.

V našej vlastnej továrni pracujú odborníci, ktorí používajú iba najlepšiu európsku kožu  čo vedie k produktu dlhovekosti, autenticity a dokonalosti.

Všetci v našom tíme zdieľajú radosť z vytvárania nadčasových kabeliek. Vnímame nás ako veľkú rodinu a výsledkom je produkt. Sme hrdí a ctíme si remeselné umenie, tvorivosť a pozitivitu každého, kto je jeho súčasťou.

Ďakujeme každému z vás za podporu nášho malého podnikania a jeho uskutočnenie.

¡Muchas Gracias!

Ana