Zobrazuje sa všetkych 34 výsledkov

BARTS – Amsterdam

BARTS je dnes známa svojimi pohodlnými a kvalitnými letnými a zimnými doplnkami. Spoločnosť so sídlom v Amsterdame predáva svoje produkty v celej Európe vo viac ako v 3 000 predajných miestach.

Od pohodlných čiapok po sexy bikiny je každý kúsok jedinečný. „Skutočnosť, že nám je tak dobre, keď sme verní sami sebou, ma napĺňa veľkou hrdosťou.“ – Bart

BARTS - Amsterdam
BARTS – Amsterdam

Ako to všetko začalo?

NÁŠ PRÍBEH

Príbeh spoločnosti BARTS sa začal v lete 1986, keď Bart Koene predával svoje ručne šité plavecké šortky pozdĺž pláží v St. Tropez vo francuzsku. Ukázalo sa to ako veľký hit. Jedno z dievčat, ktoré mu pomáhalo, si okolo hlavy zabalilo kúsok látky, aby sa chránila pred slnkom, a ľudia sa začali pýtať, či by si mohli kúpiť tento chladný šátok.

Od tej chvíle sa Bart začal orientovať na pokrývky hlavy. A len o pár rokov neskôr sa zrodila značka BARTS.

Barts

Cez 2500 JEDINEČNÝCH DIZAJNOV

VYSOKO-KVALITNÉ DOPLNKY

Spoločnosť BARTS sa špecializuje na vysoko kvalitné módne doplnky pre ženy, mužov, aj deti. Sídlime v Amsterdame a navrhujeme dizajnové doplnky, vďaka ktorým vás v zime zahrejeme a v lete ochladíme, pretože veríme, že život sa začína vonku.

Od trendy čiapok a ručne pletených šálov až po batohy – každý kúsok je jedinečný.

Aj po dvadsiatich piatich rokoch nás naši dizajnéri takmer každý deň prekvapujú funky nápadmi, originálnymi kombináciami a netradičným myslením, ktoré premení funkčné doplnky na niečo zvláštne.

Keď sa to stane, vieme, že sme na dobrej ceste.

V spoločnosti BARTS veríme, že život je predovšetkým o spojení, rovnováhe a pokojnom stave mysle.