Zobrazených 1–36 z 121 výsledkov

la fée maraboutée

lfm

Francúzsko, krajinu veľkých módnych návrhárov, zastupuje značka La Fée Maraboutée – LFM, ktorej prednosťou je špičková kvalita materiálov, dokonalosť strihov a precízne spracovanie modelov.

Vznikla v roku 1996 v Roanne – domove francúzskeho textilného priemyslu. Zrodila sa v predstavivosti Jean-Pierra Braillarda, slobodného a nezávislého tvorcu, ktorý mal svoju vlastnú interpretáciu módy. Navrhol elegantný, fluidný štýl, pre rozhodne aktuálnu a ženskú módnu líniu. Táto kreativita umožnila značke La Fée Maraboutée rýchlo rásť a stať sa obľúbenou nielen vo Francúzsku. Je takmer hraničiace s istotou, že módnym kúskom z kolekcie tejto značky podľahnete aj vy.

La Fée Maraboutée
Made in Europe

Vyrábame v Európe 95% svojich modelov (85% v Taliansku a 10% v Portugalsku). Európa predstavuje našu kultúru, naše korene, sme na ňu hrdí.
V snahe o kvalitu, etiku a zodpovednosť sa La Fée Maraboutée rozhodla dôverovať miestnym zručnostiam, dlhodobým partnerom, známym pre svoj zmysel pre detail a spracovanie. Tento vzťah dôvery zabezpečuje dlhodobú efektívnosť a odborné znalosti.Vďaka kvalitným materiálom a starostlivej práci je LFM autentickou a zodpovednou značkou. Nie je to však iba zdravý rozum, zodpovednosť za budúcnosť sa týka nás všetkých.

lfm2

Rovnako ako dobrá víla, aj naša značka dokáže zladiť oblečenie s eklektickými osobnosťami svojich zákazníkov, mávnutím čarovného prútika nad kolekciami vytvára množstvo možností a štýlov. La Fée Maraboutée ponúka trvácnu kolekciu, ktorá sa rokmi a rokmi dopĺňa, čo je základ pre vznik kapsulového šatníka.

Značka vytvára nadčasové kolekcie s vplyvmi a kontrastmi, neuveriteľnú kombináciu epoch, objemov a materiálov. Zbierky sú koncipované pre každý okamih v živote ženy a vytvárajú jej tak kompletný šatník, ktorý netreba obmieňat ale iba dopĺňat.

LFM  predstavuje šarm, noblesu a tradície francúzskeho módneho priemyslu.