Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

La Fée Maraboutée

PARIS

Francúzsko, krajinu veľkých módnych návrhárov, zastupuje značka La Fée Maraboutée, ktorej prednosťou je špičková kvalita materiálov, dokonalosť strihov a precízne spracovanie modelov.

Vznikla v roku 1996 v Roanne – domove francúzskeho textilného priemyslu. Zrodila sa v predstavivosti Jean-Pierra Braillarda, slobodného a nezávislého tvorcu, ktorý mal svoju vlastnú interpretáciu módy.

Navrhol elegantný, fluidný štýl, pre rozhodne aktuálnu a ženskú módnu líniu. Táto kreativita umožnila značke rýchlo rásť a stať sa obľúbenou nielen vo Francúzsku. Je takmer hraničiace s istotou, že módnym kúskom z kolekcie tejto značky podľahnete aj vy.

La Fée Maraboutée vyrába v Európe 95% svojich modelov (85% v Taliansku a 10% v Portugalsku). Európa predstavuje našu kultúru, naše korene, sme na ňu hrdí.
V snahe o kvalitu, etiku a zodpovednosť sa La Fée Maraboutée rozhodla dôverovať miestnym zručnostiam, dlhodobým partnerom, známym pre svoj zmysel pre detail a spracovanie. Tento vzťah dôvery zabezpečuje dlhodobú efektívnosť a odborné znalosti.
Vďaka kvalitným materiálom a starostlivej práci je La Fée autentickou a zodpovednou značkou. Nie je to však iba zdravý rozum, zodpovednosť za budúcnosť sa týka nás všetkých.

LaFéeMaraboutée predstavuje šarm, noblesu a tradície francúzskeho módneho priemyslu.