Zobrazených 1–36 z 131 výsledkov

La Fée Maraboutée

PARIS

Francúzsko, krajinu veľkých módnych návrhárov, zastupuje značka La Fée Maraboutée – LFM, ktorej prednosťou je špičková kvalita materiálov, dokonalosť strihov a precízne spracovanie modelov.

La Fée Maraboutée
PARIS

Vznikla v roku 1996 v Roanne – domove francúzskeho textilného priemyslu. Zrodila sa v predstavivosti Jean-Pierra Braillarda, slobodného a nezávislého tvorcu, ktorý mal svoju vlastnú interpretáciu módy. Navrhol elegantný, fluidný štýl, pre rozhodne aktuálnu a ženskú módnu líniu. Táto kreativita umožnila značke La Fée Maraboutée rýchlo rásť a stať sa obľúbenou nielen vo Francúzsku. Je takmer hraničiace s istotou, že módnym kúskom z kolekcie tejto značky podľahnete aj vy.

La Fée Maraboutée
Made in Europe

Vyrábame v Európe 95% svojich modelov (85% v Taliansku a 10% v Portugalsku). Európa predstavuje našu kultúru, naše korene, sme na ňu hrdí.
V snahe o kvalitu, etiku a zodpovednosť sa La Fée Maraboutée rozhodla dôverovať miestnym zručnostiam, dlhodobým partnerom, známym pre svoj zmysel pre detail a spracovanie. Tento vzťah dôvery zabezpečuje dlhodobú efektívnosť a odborné znalosti.Vďaka kvalitným materiálom a starostlivej práci je LFM autentickou a zodpovednou značkou. Nie je to však iba zdravý rozum, zodpovednosť za budúcnosť sa týka nás všetkých.

La Fée Maraboutée
France

NADČASOVÉ MODELY

Rovnako ako dobrá víla, aj naša značka dokáže zladiť oblečenie s eklektiizujúcimi osobnosťami svojich zákazníkov, mávnutím čarovného prútika nad kolekciami vytvára množstvo možností a štýlov. La Fée Maraboutée ponúka trvácnu kolekeciu, ktorá sa rokmi a rokmi dopĺňa, čo je základ pre vznik kapsulového šatníka.

Značka vytvára nadčasové kolekcie s vplyvmi a kontrastmi, neuveriteľnú kombináciu epoch, objemov a materiálov. Zbierky sú koncipované pre každý okamih v živote ženy a vytvárajú jej tak kompletný šatník, ktorý netreba obmieňat ale iba dopĺňat.

LFM  predstavuje šarm, noblesu a tradície francúzskeho módneho priemyslu.