Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

STEAMERY 

Vitajte vo svete ručného naparovača odevov STEAMERY

Sme Steamery – škandinávska značka starostlivosti o oblečenie s poslaním zmeniť spôsob, akým zaobchádzame s našim oblečením.

Náš príbeh

Životnosť odevu je v súčasnej dobe krátka. Pravdou je, že si kúpite sveter, príliš často ho periete a príliš skoro ho vyhodíte. Veríme v zmenu tohto správania. To, ako dnes zaobchádzame s oblečením z dlhodobého hľadiska jednoducho nemôžeme dopustiť.

Filozofia starostlivosti o oblečenie nie je ničím novým. Pred dvoma generáciami ľudia vedeli, ako sa správne starať o svoje oblečenie, no odvtedy sa na túto tradíciu zabudlo. Chceli sme to všetko vrátiť späť, ale s moderným riešením. Preto naši zakladatelia Frej, Petra a Martin začali so značkou Steamery v roku 2014.

Naše poslanie

Naším poslaním v spoločnosti Steamery je inšpirovať a vzdelávať ľudí, aby sa lepšie starali o svoje oblečenie, ktoré môže vydržať dlhšie. Robíme to tak, že vytvárame inteligentné, minimalistické a moderné výrobky na starostlivosť o oblečenie, ktoré, ako veríme, navždy zmenia spôsob, akým zaobchádzame s našim oblečením.

“Myslím, že všetci musíme spomaliť. Investujte do oblečenia, ktoré skutočne potrebujete, starostlivo sa oň starajte a dúfajte, že ho jedného dňa odovzdáte novému majiteľovi. Je to nevyhnutná súčasť kolobehu pomalej módy. “

– Frej Lewenhaupt, generálny riaditeľ a spoluzakladateľ