Gianni Chiarini kombinuje to najlepšie z tradičného talianskeho spracovania kože so svetom súčasnej ženy, pretože tak vznikajú všestranné, ikonické produkty určené pre každú nezávislú, modernú ženu, ktorá vyžaduje kvalitu, estetiku a funkčnosť.

Gianni Chiarini Firenze
gianni chiarini
Čisté formy, vynikajúce materiály a remeselné spracovanie vytvoriť kožený tovar, ktorý je charakterizovaný svojou jedinečnosťou, sofistikovanosťou a zároveň trendy.
 

predstavujeme Gianni Chiarini

História a filozofia značky

História talianskej spoločnosti Gianni Chiarini sa začala písať vo Florencii v roku 2000, hoci módny návrhár a zakladateľ značky pôsobí v módnom priemysle od roku 1970. Spoločnosť je dcérskou spoločnosťou Contemporarybags, veľkého výrobcu koženého tovaru so sídlom vo Florencii, kde Chiarini dohliadal na divíziu tašiek.

Značka je známa svojimi vysoko kvalitnými kabelkami, pretože sú vyrobené z najlepších talianskych materiálov s výnimočným remeselným spracovaním. Filozofiou Gianniho Chiariniho je vytvárať kabelky, ktoré majú svoj štýl a funkčnosť a zároveň spĺňajú potreby a túžby moderných žien. Skutočný luxus však spočíva vo vynikajúcom minimalizme v každom detaile. 

talianske materiály a výnimočné remeselné opracovanie
 

Charakteristické znaky Gianni Chiarini

Charakteristickým znakom tašiek Chiarini, ktorý platí pre všetky kolekcie, je však absencia loga. Je to rastúci trend medzi luxusnými značkami v posledných rokoch. Ďalšou charakteristickou črtou dizajnu tašiek sú diskrétne farby a nedostatok masívnych ozdôb. Avšak dizajnéri sa snažia vybrať odtiene, ktoré pôsobia pokojne a nenápadne. 

Prečo si vybrať Gianni Chiarini luxusnú kabelku?

Ak hľadáte kabelku špičkovej kvality, Gianni Chiarini je tou správnou voľbou. Kabelky sú vyrobené v Taliansku z tých najkvalitnejších materiálov, ako je mäkká talianska koža. Hoci zručnosť značky je tiež evidentná v každom kúsku, s dokonalou povrchovou úpravou a precíznymi detailmi. Výberom Gianni Chiarini investujete do odolnej a nadčasovej kabelky, ktorá bude štýlovým doplnkom vašej zbierky kabeliek.

Každá taška Chiarini je kompletne talianska, od fázy návrhu až po výrobu. Je samozrejmé, že všetky materiály sú hrdo Made in Italy.

Okrem toho, približne 70% vyrobených tašiek je určených na zahraničný trh. Kabelky z kolekcie GUM sa stali nevyhnutnosťou najmä v Taliansku. Samostanú kategóriu tvoria tašky vyrobené z PVC. Tieto modely nájdete v rôznych vzoroch. Jednofarebné, posiate, saffiano potlačou, ruksaky v rôznych štýloch od etnických po romantické až vojenské.

KABELKY GIANNI CHIARINI

Tašky Gianni Chiarini sa vyznačujú rafinovanou jednoduchosťou. Nositeľke ponecháva slobodu interpretovať ich podľa vlastného osobného štýlu v jedinečnom a individuálnom každodennom rozprávaní. Ženy, ktoré študujú, pracujú, cestujú vo svojej kabelke Gianni Chiarini nájdu verného spoločníka.

Tašky stelesňujú sofistikovaný kozmopolitný ideál elegancie. Popularita u žien je vysoká, pretože značka používa len originálnu kožu najvyššej kvality. Podľa návrhárov je prioritou kvalita. Cieľom módnej talianskej značky je však priniesť radosť svojim fanúšikom s krásnymi a kvalitnými produktmi zo špeciálnej kože ako aj talianskeho semišu.

Ikonické kabelky

Modely Gianni Chiarini

Alicudi je vyjadrením štýlu a vitality. Svetlé nuansy a ručne vyrobený vzhľad z nej robia nadčasovú kabelku, ktorá je pripravená ohromiť svojím nekonvenčným pôvabom.

Taška Judy – Teplá a obklopujúca paleta farieb, ktorá pripomína leto. Tkanie zo slamy inšpirované florenciou pre ženskú tašku s vlnitými a obopínajúcimi líniami.

model helena ground
 

Helena Round – Originálny tvar, kvalitné materiály a rafinované štýlové detaily robia z Heleny Round nadčasovú tašku, vždy aktuálnu a trendy. V novej verzii s ručne vyrobeným vzhľadom s charakteristickým kontrastným prešívaním so stredomorskou príchuťou, ktorá zvýrazňuje jej osobitý dizajn a robí ju ešte rafinovanejšou a elegantnejšou.

model dua
 

Kabelka DUA – Elegantná a ikonická vo svojom dokonalom geometrickom tvare. Vyrobená z mäkkej a vzácnej perforovanej kože.

gianni chiarini v súčasnosti

Butiky vo svete

Sezóna po sezóne, od prvých multiznačkových butikov po klasický obchod na Via della Vigna Nuova, od vlajkového obchodu na Via Spiga po dva konceptové obchody v Omotesando a Ginza, pokračuje v postupnej expanzii a stále viac vyhovuje potrebám a vkusu medzinárodnej ženskej klientely.

Kolekcie Gianni Chiarini

Hoci v týchto dňoch vydáva Gianni Chiarini dve nové kolekcie ročne, z ktorých každá obsahuje stovky nových nádherných modelov. Ich absolútna príťažlivosť je založená na ich elegantnej jednoduchosti a pohodlí.

Pridaj komentár