Jeseň/Zima 2020 a kolekcia IN TOUCH

IN TOUCH je nová kolekcia YAYA pre zimné mesiace roka 2020.

Táto kolekcia Vás nielen očarí ale aj zahreje. Pohodlné strihy a teplé prírodné materiály použité v našich modeloch Vám pridajú na pohode počas celeho dňa.

IN TOUCH Jeseň Zima 2020 kolekcia YAYA 2020
Dámska móda YAYA Jeseň/Zima 2020

Predstavujeme Vám novú kolekciu značky YAYA Jeseň/Zima 2020, ktorá vzbudzuje pocit nežnosti, hebkosti a pohodlia. Ponorte sa do mäkučkých  materiálov a nechajte sa unášať novou zimnou kolekciou. 

Mäkké materiály a pohodlné strihy kolekcie IN TOUCH
YAYA mäkké matreiály kolekcie Jeseň/Zima 2020

Kolekcia je spojením moderného, nadčasového dizajnu a zároveň pohodlia po ktorom túžite. Rafinované strihy Vám dodajú ženskosť a sebavedomie, v ktorých vyniknete pri každej príležitosti. Kolekcia sa inšpirovala krásou prírody, ktorú preniesla do materiálov a farebných prevedení daných kúskov. 

IN TOUCH - kolekcia YAYA zima 2020
IN TOUCH – kolekcia YAYA Zima 2020

Ak nemáte radi nudu a chcete as odlišovať, tak ste na správnom mieste.  Značka YAYA Vám prináša skvelú možnosť vrstvenia, kde môžete upustiť od všedných kombinácií a dopriať si výnimočnosť spojenia našich krásnych modelov, ktoré vám vytvoria jedinečný outfit na každý deň. Blúzky, svetre, kardigány v spojení s bundičkami, kabátikmi a kabátmi Vás zaručene zahrejú v chladných zimných dňoch.

Bundičky a kabátiky YAYA

Zmesi látok, ako sú bavlna a vlna prinášajú pocit tepla a pokoja domova. Sú na dotyk prijemne a teplé a budete sa v nich cítiť ako v perinke. Naproti tomu lesklé materiály použité v ďalších modeloch našej kolekcie Jeseň/Zima 2020 predstavujú eleganciu a luxus, v ktorých budete neprehliadnuteľná. Spríjemnite si deň teplými tónmi a jemnými materiálmi z našej novej kolekcie In Touch a spoznajte krásu, ktorá vás obklopuje. 

Dámske saká a nohavice z kolekcie YAYA Zima 2020