Očakávané farebné jarné trendy na rok-2021 a novinky vo svete módy pre sezónu Jar / Leto 2021.

Aký význam má nádherná žiarivá žltá farba v spojení s klasickou sivou?

Kombinácia týchto dvoch farieb má pre nás znamenať posolstvo šťastia podporovaným odvahou a nádejou pre lepšiu budúcnosť. Musíme cítiť, že sa všetko čoskoro vyjasní – to je pre ľudstvo nevyhnutné.

Očakávané farebné jarné trendy na rok-2021

 

Svet módy víta jar v žltej farbe – očakávané farebné jarné trendy:

Keďže žltá je farba optimizmu, určite nesmie chýbať vo vašom šatníku. Táto farba je asi najpríznačnejšia pre jar, pretože všetko žlté rozkvitá a slniečko nás začalo hriať so svojimi žltými, teplými lúčmi. Táto farba vás rozžiari po celý deň a budete nabitá pozitívnou energiou.

Očakávané farebné jarné trendy na rok-2021 – okrem klasickej sivej a jasnej žltej farby sú trendy aj iné farbené odtiene ako napríklad nebesky modrá farba. Po mesiacoch strávených vo vnútri, kvôli obmedzeniam v ťažko postihnutých mestách ako je New York a Miláno sa módni návrhári inšpirovali modrou oblohou.  Nebeská modrá im pripomínala bezoblačný jarný / letný deň a vniesla do neformálneho oblečenia závan čerstvého vzduchu. Táto farba sa dá krásne kombinovať s jasnými žltými, či oranžovými odtieňmi. Nebojte sa zladiť tieto farby, výsledok je úžasný.  Ak hľadáte takýto svieži doplnok, ste na správnom mieste. U nás nájdete krásnu oranžovú kabelku značky YAYA.

Prekvapte svoje okolie 

Azda najprekvapivejším trendom na jar 2021 je zemitá oranžová farba. Medzi paletou kvetovaných odtieňov sa jesenná farba javila neobvykle, no pôsobí neobyčajne elegantne. Na rozdiel od neprirodzenej neónovej oranžovej farby z predchádzajúcich módnych období sa odtieň tejto zemitej farby javí elegantne aj vďaka jantárovo hnedým podtónom. Nová kolekcia značky RINO & PELLE ponúka široký výber oblečenia takejto farby v kombinácii s hnedou.

 

Očakávané farebné jarné trendy na rok-2021

JARNÉ KVETY – Novinka vo svete módy 2021

Dizajnéri nám prinášajú kvetinové vzory v slnečných farbách, i s kvetmi v ružových a iných jasných odtieňoch. Takéto vzory sa nachádzajú i v našej novej kolekcii YAYA, či už na šatách, blúzkach, alebo na nohaviciach značky BIANCO.

 

Veľmi obľúbenou farbou je ružová, ktorá sa stala jedným z najvýznamnejších farbených trendov práve na jar 2021. A to hlavne vďaka svojej ženskosti, sviežosti a radosti, no taktiež zlepšenia nálady, ktoré nám táto farba prináša a dáva pocítiť. K nám ju tiež priniesla značka JOTT v krásnych pastelových farbách na vestičkách či bundách.

Očakávané farebné jarné trendy na rok-2021
Očakávané farebné jarné trendy na rok-2021

 

V sezóne plnej výrazných farieb sa vyžadujú i neutrálne, krémové a khaki odtiene. Túto sezónu dominuje krémová farba so žltým podtónom, ktorá si zaslúži svoje oprávnené miesto v našich jarných šatníkoch. Takéto béžové farebné odtiene nájdete aj v vašich nových kolekciách značiek YAYA, RINO & PELLE, La Fee Maraboutee.

Milovníčky módy, ktoré sú zámerné skôr na klasickú čiernu a bielu farbu sa môžu upokojiť a tešiť sa, pretože tie ostávajú naďalej v trendoch. Naozaj, tento rok dáva priestor skutočne každému

Odvážnejšia, jasnejšia a pôsobivejšia sa javí ako jediná cesta vpred na JAR 2021.

Pridaj komentár