American Vintage

„Jednoduchosť a cítenie“

American Vintage je príbeh o autentickej móde, ktorá vyhovuje všetkým typom osobností.

Je to móda, ktorá obsahuje prvky minimalizmu a zároveň obsahuje kúsky, ktoré úžasne zapadnú do Vašeho šatníku.

Charakteristický štýl značky tvoria ležérne strihy a jemná farebná škála. Použité prírodné materiály, kvalita tkanín a vintage vzhľad dodávajú kúskom hĺbku a život. 

AMERICAN VINTAGE nie je len značka. Je to postoj, stav mysle. Ľahká jednoduchosť, moderný štýl s vintage nádychom a kvalita, ktorú budete milovať.

AMERICAN VINTAGE dokáže premeniť jednoduché na ikonické. 

American Vintage je tu pre Vás.

Sme viac ako len odevnou značkou, svojich zákazníkov podporujeme ku kreativite a vynaliezavosti. Tým, že naše výrobky sú ľahko skombinovateľné a dostupné, stanú sa Vašou prvou voľbou vždy, keď nahliadnete do svojho šatníka. Nechajte sa naľadiť a zľákať na vlnu American Vintage. 

American Vintage
Céline Jeandaine — women's designer manager

Americký podtón, francúzsky pôvod

Jej názov je možno mätúci, avšak jej korene siahajú do Francúzska. V roku 2005 ju založil mladý podnikateľ Michaël Azoulay v mestečku Marseille

Bol natoľko inšpirovaný svojimi cestami do Spojených štátov amerických až vytvoril identitu značky na základe slobody ducha. 

Ako to všetko začalo?

Značka vznikla hlavne kvôli nedostatku kvalitných tričiek na trhu v Európe a práve tie boli ich prvým kúskom. Boli navrhnuté najprv pre ženy, ktoré si potrpia na štýle, kvalite a ľahkosti. Neskôr začali vyrábať plnohodnotnú dámsku, pánsku aj detskú módu, ktorú vyrábajú dodnes.

American Vintage – Slow fashion

V každom jednom kúsku je krásny odkaz a myšlienka, ktorý cheme posunúť ďalej. Značka American Vintage nie je iba o móde, ale aj o životnom prostredí a komunite medzi sebou. Ich smer dodáva udržateľnej móde nový záblesk napredovania vpred. Tým, že si doprajete nový kúsok, pomáhate ekológií.

American Vintage
Pauline Crémieux — wholesale area manager, Marine Wesseinbach — account executive, Michael Azoulay — CEO

Kde sa nachádzame…

Centrála American Vintage je otvorená svetu, priehľadná a vedúca ku kreativite. Je vyrobená z dreva a skla v srdci borovicového lesa medzi mestami Toulon a Marseille.

Navyše značka American Vintage má vyše 152 obchodov vlastnej značky po celom svete.

Okrem našich predajní nájdete obchod America Vintage aj vo Viedni na pešej zóne, pri Stephansplatz.

S láskou k životnému prostrediu,

sa kráča ľahšie a práve táto značka k tomu napreduje. Francúzska značka American Vintage je pre všetkých, ktorí si potrpia na jednoduchom štýle, ale aj životnom prostredí.

Skrýva sa za ňou nielen láska k dobre vykonanej práci, ale aj úprimnosť, pozornosť k detailu a štipka ľahkosti a elegancie. Toto všetko si môžete dopriať vďaka nej.

American Vintage – pohodlne a kvalitne

Kolekcie American Vintage sú prispôsobené tak, aby si každý našiel kúsok, ktorý bude nosiť najradšej. Je to vďaka tomu, že zakladateľ značky AMERICAN VINTAGE si potrpí hlavne na kvalitu a pohodlnosť kúskov.Prírodné materiály ako sú bavlna a ľan dotvarajú tento komfort pre všetkých. Určite sa do nich hneď zamilujete.

 
Kvalita a pohodlnosť sú u nás na prvom mieste.

Farebná paleta.

Snažíme sa splnať očakávania spotrebiteľov a ísť s dobou, preto vytvárame kúsky, ktoré ladia ku všetkému. Nájdete u nás tričká od pastelových farieb, klasických neutrálnych až po svetlé pastelové odtiene, džersejové úplety a šaty na denné nosenie v prírodných farbách. 

Čistý, ľahký a ženský štýl

Každý kúsok sa dá vrstviť alebo nosiť samostatne. Vďaka tomu si môžete vytvoriť unikátny štýl a cítiť sa jedinečne. Nemusíte sa vôbec bať, že sa vám kúsok nebude hodiť do vašeho šatníka. American Vintage je tu práve pre vás. Nechajte sa uniesť jeho hravosťou a ľahkosťou. 

Oživí nielen vás…

Každý kúsok je jedinečný

Jedinečnými kúskami AMERICAN VINTAGE oživíte nielen seba, ale aj váš kapsulový šatník, ktorý môžete využívať roky. A práve tu začína cesta k lepšej ekológií.

Vďaka certifikátu OEKO- TEX, odevy neobsahujú škodlivé látky pre telo a životné prostredie. Každá kolekcia je z rastlinných a prírodných vlákien. Značka je proti týraniu zvierat, takže nepoužíva kožušiny. Táto značka si určite nájde miesto u všetkých, ktorým záleží na životnom prostredí.

 

 

Prečo by sa mal nachádzať model American Vintage vo vašom šatníku?

  • Práve vďaka ich minimalistickým kúskom sa budú hodiť ku všetkému. 
  • Pokiaľ kladiete dôraz na kvalitu, tak značka sa netají certifikátom, ktorý je nezávadný pre človeka a životné prostredie.
  • Dajú sa ľahko kombinovať a vytvárať nové štýly, v ktorých sa budete cítiť samy sebou.
  • Každý kúsok je pohodlný. Komfort je na prvom mieste. 

 

Zažiari v nich každý

 S citátom „Oblečenie tvorí človeka“ sa stretol už každý a rovnako sa do neho dokážeme ľahko vcítiť aj my. Ak sa necítime dobre v našom oblečení, nedokážeme byť sami sebou počas celého dňa.

Buď sám sebou…

Značka AMERICAN VINTAGE dáva priestor vyniknúť každému v neobyčajnom smere a podporuje kreativitu každého jedného človeka. Kúsky sú nenápadné a minimalistické, no napriek tomu v nich zažiari každý. A nielen to. V značke AMERICAN VINTAGE, môžeme byť sami sebou a tým, si môžeme užívať krásy každého dňa naplno. 

       ZÁSADY AMERICAN VINTAGE:

  • Dozeráme, aby oblečenie bolo vyrobené s čo najmenšou uhlíkovou stopou. Na prírode nám naozaj záleží.
  • Nezamestnávame deti, ale zamestancov, ktorých si nesmierne vážime.
  • Odmeňujeme svojich zamestancov spravodlivo, pretože neberieme ľudí len ako obyčajných zamestancov, ale ako súčasť celého tímu.
  • Máme cerfitikát, ktorý zaručuje kvalitu nášho oblečenia.
  • Využivame prírodné materiály, ktoré sú jemné a kvalitné pre našu pokožku.
  • Sme za ochranu zvierat a snažíme sa ich čo najviac ochraňovať pri výrobe nášho oblečenia. Žiadne výrobky nie sú z nich.

 

Pohodlné kúsky aj u nás

Vo VIVI&LULU sme sa rozhodli ponúknúť túto skvelú značku našim zákazníkom. Nielenže s ňou súznieme, ale chceme to najlepšie aj pre Vás. Nazrite do nášho e-shopu a oživte si šatník kúskom American Vintage.

Veríme, že si vyberiete a nájdete cestu k tejto jedinečnej značke. Na kvalite a každom názore nám záleží. Budeme sa na Vás tešiť.  

Pridaj komentár