O NÁS

redesigned

ReDesigned 

ReDesigned je dánska značka, ktorá sa sústreďuje na výrobu kabeliek z kvalitnej kože.

Značka vznikla v roku 2003 s vášňou pre pomalú módu – Slow fashion a ambíciou vytvárať nadčasový a odolný dizajn v trvácnej patinovanej koži.

Všetky naše návrhy sú ručne vyrábané v úzkej spolupráci s našimi talentovanými výrobcami, kreslené a navrhnuté v našom sídle v Dánsku.

Naše tašky sú naozaj vyrobené tak, aby vydržali.

Kvalita je jednou z našich základných hodnôt a nájdeme ju vo všetkých kolekciách, ktorých hlavnou charakteristikou je originálna mäkká zrnitá koža v patinovanom vzhľade, ktorá sa časom stáva čoraz krajšou.

 

redesigned
redesigned
redesigned

Ako to všetko začalo

Vášeň pre módu

ReDesigned je sen vytvoriť niečo nové. Zakladateľom je Allan Feder a jeho bývalý patrner. S láskou a vášňou pre módu sme vytvorili a vybudovali vlastnú spoločnosť, ktorú poznáte dnes pod názvom ReDesigned.

Dynamický štart

Vznikli sme v roku 2013 s myšlienkou distrubovať oblečenie od Talianskej značky “Dixie”. Obe značky mali široké znalosti, čo sa týka módy. Kým sa jedna starala o dodávavky, druhá sa starala o faktúry a rozpočet. Tento dynamický tím tvorí koncept, ktorý poznáme teraz.

redesigned

Rast

Kým spoločnosť bola ešte v počiatočnej fáze, naše objednávky sme odosielali zo súkromného domu, kde sme všetky naše zásoby mali najprv uskladnené v garážiach. 

Časom sme zaznamenali nárast dopytu po doplnkoch, kde sa hodinky a kabelky stali súčasťou ich sortimentu. V roku 2004 sa podnikli zásadné kroky, v rámci ktorých sa do ich spoločnosti pribudlo 7 nových zamestnancov. Ako spoločnosť rástla, pribúdali aj garáže a všetky 3 sa plne využívali na skladovanie kolekcií.

Nová kapitola

1. augusta 2015 Allan odkúpil od svojho spoločníka spoločnosť Dixie, ktorú dodnes vlastní. Neskôr ju premenoval na ReDesigned. V roku 2003 sme uviedli na trh kolekciu Essentials, ktorá je dodnes tou najpredávanejšou. 

1. apríla 2017 sme zmenili sídlo spoločnosti do v Kometvej 8B v Dánsku.

Príbeh kvality Redesigned

ReDesigned je príbeh kvality a funkčnosti.

Všetky naše návrhy sú vyrobené tak, aby vydržali v súlade s etikou pomalej módy – Slowfashion, v nadčasovom dizajne a vo vysokej kvalite.

Kľúčovou hodnotou je kvalitná koža. Na kvalite si dávame naozaj záležať.

Naše bestsellerové kolekcie každú sezónu nikdy neprestanú vychádzať z módy.

Tieto nadčasové kúsky si vyžadujú odolnú, no mäkkú kožu, ktorá je schopná odpudzovať nečistoty a škrabance, ktoré sa taške v priebehu rokov naniesli.

redesigned

100% koža 

Spotrebujte menej, nakupujte lepšie

 

redesigned

Kvalita nad kvantitou

Vždy uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. Vďaka tomu je každá taška vaším spoločníkom dlhé roky.

Vieme, aký zmysel má dôraz na kvalitu, pretože ju vnímame. Sme inšpirovaní svetom okolo nás, kde každý dizajn musí spĺňať určité nároky na kvalitu, funkčnosť a užitočnosť.

Všetky kúsky vyrábame s láskou a ručne. Od samotného procesu až po naskladnenie kúskov. Naša koža je ručne vyberaná a spájaná v symfónií dobre premyslených rozhodnutí o umiestnení zipsu, gombíka a vrecka. 

Každý kúsok po jeho dokončení ešte ošetrujeme lakom a voskom pre zvýšenie jeho estetiky a aby produkt vydržal čo najdlhšie.

Krok za krokom

PROCES VÝROBY REDESIGNED

redesigned
 1. Proces navrhovania – Každý štýl navrhujeme interne. Okrem navrhovania tvaru pri konkrétnom štýle, vyberáme vopred miery, aby sme zabezpečili dizajn. Všetko toto vyberáme pred výrobným procesom. Akú kvalitu kože vyberieme, farbu kovania, miery, razba, cvoky a vnútorné priehradky.
 2. Výber kože – Pre každý návrh vyberieme osobitne kožu. Vždy sa uistujeme, že daný kus kože je ten najkvalitnejší pre váš budúci kúsok. 
 3. Rezanie – Po výbere kože do surovej kože vyrezávame všetky komponenty.
 4. Voskovanie – Pred zložením kúskov, každý kus patrične ručne navoskujeme, aby sme predišli špine a škrabancom na našich taškách.
 1. Dokončovacie úpravy – Na konci ku každému komponentu pridávame ešte posledné detaily ako napríklad vyrazeného loga, zoslabenie hrán, rozmery a zafarbenie hrán.
 2. Zloženie – Po dokončení každého kusu všetky komponenty ručne skladáme.
 3. Kontrola – Pred konečným výsledkom, tašky ešte skontrolujeme, aby sme sa uistili, že všetko zodpovedá tomu nášmu štandardu.
 4. Balenie – Ku každému vrecku pridáme jednorazovú visačku a všetko balíme do recyklovaného plastového vrecka, aby sa taška nepoškodila pri preprave.
 5. Odoslanie – Keď všetko prejde týmto procesom, výrobky zabalíme a pripravíme ich na odoslanie do skladu v Dánsku.
redesigned

Milujeme kožu. 

redesigned

ZÁKULISIE NAŠEJ VÝROBY 

Ručná výroba 

Naša výroba je založená hlavne v Indii v úzkej spolupráci s našimi dodávateľmi za dobrých podmienok z hľadiska pracovných noriem, zdravia a bezpečnosti na pracovisku, ako aj životného prostredia a pracovnej etiky. Výroba je overená metódou SMETA, čo je metóda sociálneho auditu spoločnosti Sedex, ktorá umožňuje spoločnostiam hodnotiť svojich dodávateľov a ich pracovné podmienky v dodávateľskom reťazci.

Vyberáme materiály tak, aby sme vytvorili dôraz, ktorý si želáme na našich produktoch. Každý produkt starostlivo a ručne zostavujeme, aby sme vždy dosiahli to najlepšie pre Vás. Spojením skvelej kvality, funkcie a elegancie sme vytvorili doplnky, vďaka ktorým sa každá žena cíti jedinečne a štýlovo

O kvalite kože URBAN

Vzhľad a dojem kože sa meni na základe rôznych postupov, čo môže viesť aj k rôznej kvalite kože.

Koža URBAN je prírodná brúsená hovädzia koža, ktorá je pred finalizáciou povrchu spravovaná farbivom, aby zachovala pôvodný vzor surovej kože. 

Prirodzená krása a mäkký dotyk sú kvalita, ktorá dodáva doplnku jedinečný vzhľad.

redesigned

HANDCRAFTED

redesigned

BRAIDED

redesigned

URBAN

redesigned

LEATHER

Sme špecialisti na kožu s tou najvyššou kvalitou  na trhu, vieme kvalitne voňať a cítiť.

redesigned

Prečo mať kúsok od ReDesigned?

Jedinečnosť a kvalita

Každý kúsok vytvárame s látkou a ručne. Potrpíme si na kvalite svojho výrobku a zároveň precízne vyberáme materiál, ktorý poctivo kontrolujeme pred použitím. Vďaka tomuto každý kúsok vydrží dlhšie a môžete ho nosiť dlhé roky.  Využívame kožu, ktorá spĺňa všetky normy ekológie.

Nadčasovosť

Tieto nadčasové kúsky nikdy nevýjdu z módy a hodia sa každému outfitu. Štýlová jedinečnosť je presne to pravé pre Vás. 

 

Zásady ReDesigned

 • Dávame si záležať na kvalite našich produktov.
 • Vytvárame nadčasové kúsky, ktoré môžete nosiť každú sezónu.
 • Záleží nám na našich zákazníkoch a taktiež našich zamestnancoch. Pracovná etika nám nie je ukradnutá.
 • Spojuje nás láska ku koži a aj láska k životnému prostrediu. Ekológia je cesta k lepšiemu svetu.
 • Kúskom dávame štýlovosť a jedinečnosť vďaka ktorej sa môžete cítiť krásne a samé sebou.
 • Naše výrobky tvoríme ručne a s láskou. 
 • Chceme pre ľudí len to najlepšie.
 • Kožu, ktorú získavame od zvierat je podporovaná pravidlami EÚ pre ich dobré životné podmienky. Netrpia hľadom a smädom, nepohodlím, bolesťou, zraneniami, chorobami a strachu.        Naša koža pochádza z mäsovej výroby, kde sa snažíme využívať čo najviac kože na minimalizovanie a zníženie odpadu.
redesigned

Kožené kúsky aj u nás

Vo VIVI&LULU sme sa rozhodli ponúknúť túto značku našim zákazníkom. So značkou nielenže súznieme, ale chceme kvalitu práve pre Vás. Nazrite do nášho e-shopu a oživte si šatník kúskom ReDesigned ešte dnes. 

Chceme pre Vás len to najlepšie a veríme, že si vyberiete nadčasový kúsok, ktorý spĺňa všetky vaše očakávania. Budeme sa na Vás tešiť.

 

Pridaj komentár