Tentoraz vám YAYA zloží z očí ružové okuliare a nežne vás prenesie z oblakov späť na zem. Realita, v ktorej sa prostredníctvom kolekcie Down To Earth ocitnete však nie je krutá, práve naopak. Dopraje vám vidieť svet a seba v plnej prirodzenosti, bez mylných ilúzií či spoločnosťou stanovených ideálov krásy.

Triezvy pohľad na život prináša jednoduchosť prítomnosti a spontánne prežívanie okamihu. Pragmatická žena sa vracia späť k svojim koreňom a vnútorne sa spája s matkou prírodou.

Romantické predstavy sa pretransformujú do ambicióznych plánov a praktických riešení. Nová kolekcia je totiž ako stvorená pre ženy, ktoré menia svoje sny na skutočnosť. Jemné kvetinové potlače sa modifikujú na krikľavé farebné vzory afrického safari rovnako, ako sa v lone prírody krehká žena mení na zmyselnú šelmu – samostatnú a sebavedomú osobnosť.

Téma zeme prináša vzory palmových listov, tropických rastlín a exotických zvierat v pestrých letných farbách. Realistický kontext je odzrkadlený v praktickosti jednotlivých kúskov. Voľné strihy, moderné polo košele bez gombíkov či pohodlné tielka, bundy v štýle safari, užitočné vrecká a nastaviteľné zapínania dodávajú kolekcii športový šmrnc.

Elegancia spočíva v bavlnených a ľanových materiáloch, tlmených tónoch hnedej, oranžovej a horčicovo žltej. Nepriliehavý dizajn, zvieracie, zebrie či leopardie vzory na úpletoch, predĺžené siluety, nadrozmerné košele adámske oblekové sety vám doprajú moderný formálny vzhľad a zároveň pocit pohodlia. DOWN TO EARTH.

Pridaj komentár