Romantic je kolekcia, prostredníctvom ktorej vás prevedieme z rozhorúčeného afrického safari do tône pokojného vidieka. Báť sa, že v hustom lese sezónnych trendov zablúdite sa však nemusíte. Nechajte sa navigovať značkou YAYA, ktorá je ideálnou voľbou pre ženy, ktoré chcú ísť vlastnou cestou, nie tou inými vyšľapanou. 

Módnymi chodníčkami vás budú sprevádzať ostré žlté slnečné lúče tlmené listami vysokých stromov, ktoré na zem vrhajú osviežujúce tiene sfarbujúce okolie do zelena. V rovnakej atmosfére sa nesú aj jednotlivé kúsky kolekcie ROMANTIC.

Romantic - letny overal značky YAYA dámska móda - nájdete v predajniach Vivi&Lulu
Letný overal YAYA

Prírodné materiály sú prelínané pásikovými vzormi a na vzdušných siluetách blúzok či letných šiat vykvitli nežné kvetinové vzory. Farby zeme, štruktúrovaných hnedých kmeňov, jemného machu a divokého papradia symbolizujú návrat ku tradičným koreňom.

Koncept klasiky sa odzrkadľuje v historickej technike anglickej výšivky a čipkách, ktoré zmyselným spôsobom odhaľujú prirodzenú krásu ženského tela. Dievčenská nežnosť lesnej víly je skrytá aj vpôvabnom riasení látky apoetických volánikoch rôznych veľkostí. Kľúčovým kúskom je dámsky oblek v pastelovej zelenej farbe.

Romantic - letna sukňa značky YAYA dámska móda - nájdete v predajniach Vivi&Lulu
Letná sukňa a ľahký svetrík YAYA

Vďaka pracovným nohaviciam, bielemu denimu, šortkám a sukniam s veľkými vačkami môžete kombinovať dievčensky rozprávkový štýl s praktickým športovým vzhľadom. S touto novou kolekciou tak môžete snívať romantické sny s nohami pevne na zemi. YAYA – Brand of Quality Goods.

Romantic - Letné šaty značky YAYA dámska móda - nájdete v predajniach Vivi&Lulu
Šaty na leto značky YAYA

Produkty značky YAYA sú vyrábané z prírodných materiálov. Výroba týchto modelov je pod prisnou kontrolou značky, ktorá dbá na kvalitu, udržateľnú výrobu a ekologiu pri výrobe. Značka YAYA sa radí medzi dizajnové európske značky a jej produkty sa radia do kategorie Slow Fashion.

„Slow fashion“ predstavuje akýsi nový fenomén, priam revolúciu vo vnímaní módy. Vyznávači slow fashion bojkotujú masovú produkciu, medzinárodné reťazce a sezónne módne kúsky, ktoré môžu o rok vyhodiť do koša.

Pomalá móda dbá na kvalitu a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Pomalá móda predstavuje značky miestnych dizajnérov, ktorí vlastnoručne šijú kvalitné kúsky oblečenia, ktoré naozaj niečo vydržia. To samozrejme o čosi viac stojí, takže za kvalitu si budete musieť priplatiť. Kvalitné materiály a nadčasové vzory, či strihy vám však vydržia viac ako len jednu sezónu a nikdy nevýjdu z módy.

Pridaj komentár