nová predajňa, inovatívny koncept

vivi lulu kupele
vivi&lulu x thermia palace

 

Moderná, štýlová, udržateľná VIVI&LULU v hoteli Thermia Palace ***** v Piešťanoch

…týmito slovami a mnohými inými synonymami hrdo opisujeme našu novú predajňu VIVI&LULU v hoteli Thermia Palace. Naše vedenie, manažéri predaja a marketingové oddelenie vám, našim verným zákazníčkam, oznamuje, že otvárame predajňu s novým, inovatívnym konceptom. 

Pre veľký úspech našej miestnej predajne  v Piešťanoch sme spoločne s renomovaným dizajnérom, navrhli a pripravili nový dizajn predajne, ktorý v miestnych končinách ešte nikto nevyskúšal.

Thermia Palace

Hotel Thermia je piešťanskou okrasou a dominantou už po viac ako 100 rokov.

Legenda s názvom Thermia Palace *****

Ročne  ho navštívia stovky zahraničných klientov, ktorým sa bez pochýb vryl do srdca. Hotel slávnostne otvorili v roku 1912 a stal sa tým najluxusnejším, 5* hotelom na Slovensku, ba dokonca jedným z najmodernejších kúpeľných hotelov v celej strednej Európe. Navštevovali ho a pochvaľovali si významné historické osobnosti ako napríklad bulharský cár Ferdinand I., rakúsky cisár Karol I., či kráľ komikov Vlasta Burian a mnohí iní. Kúpele často navštevoval aj český secesný maliar Alfons Mucha. Keďže jeho dcéra sa v kúpeľoch liečila, daroval im obraz.

thermia palace vivi lulu
interiér hotela thermia palace

 

V roku 2000 ho nanešťastie nemenovaní zlodeji ukradli a predávali v Rakúsku na čiernom trhu. Príbeh sa otočil k lepšiemu, keď ho polícia v roku 2004 vypátrala, síce v zlom stave. V roku 2006 ho miestny umelec Ján Hromada zreštauroval a doteraz, pod prísnym kamerovým dohľadom, visí v hoteli.

Thermia Palace ***** je značka známa po celom svete a je neodmysliteľnou historickou, estetickou a kultúrnou pamiatkou Piešťan. Teší nás, že si vedenie hotela vybralo práve našu značku a veríme, že budeme spolu v budúcnosti spolupracovať na rôznych projektoch.

 

Vizuál novej predajne VIVI&LULU v hoteli Thermia Palace

Nová predajňa sa inšpiruje hotelom, a podporuje jeho historickú estetiku.

nova predajna vivi lulu
vizuál novej predajne v v hoteli thermia palace

 

Predajňa pôsobí ladne a je v príjemných farbách, ktoré lahodia očiam. Priestorovo je predajňa menšia v porovnaní s ostatnými. Napriek tomu tento faktor pôsobí skôr útulne a intímne a nie obmedzujúco. Záleží nám na tom, aby sa u nás mali zákazníčky dobre. Chceme, aby ste sa Vy, naše kráľovné, cítili, čo najkomfortnejšie, ako vo vlastnom šatníku. V prípade akýchkoľvek otázok a neistôt Vám naši predajcovia pomôžu, poprípade poradia. Ubezpečujeme vás, že každá jedna návšteva u nás, bude zážitkom, ktorý vám doprajú len v tých najlepších módnych salónoch. Našou myšlienkou je takzvaný vzorkový obchod. Nájdete tu náš najlepší a najnovší tovar, ktorý prinášame zo zahraničia.

Našou myšlienkou je takzvaný vzorkový obchod.

Naše predajne

Ak si svoj vysnívaný kúsok nenájdete, nezúfajte. Naši ochotní manažéri predaja Vás presmerujú do neďalekej predajne v Piešťanoch na Teplickej 4981/29, alebo do Trnavy, či Bratislavy. Takisto ponúkame aj možnosť  prenosu tovaru medzi predajňami.

Ak ste nenašli svoju veľkosť, tú správnu Vám prenesieme a následne informujeme o jej dostupnosti. Samozrejme, ponúkame aj e-shop s dopravou zdarma pri objednávke v hodnote nad 99,- eur.

Naše produkty

Vo Vivi&Lulu sa snažíme odtrhnúť sa od reťazí konzumu,  prinášame na Slovensko novú a nevídanú myšlienku ekologického spôsobu odievania.

Dovážame tovar z európskych módnych metropol ako napríklad Taliansko, Francúzsko alebo Holandsko. Každý produkt sa starostlivo vyberá. Vyrábajú sa z kvalitných a prírodných materiálov. Preferujeme metódu kapsulového šatníka, pri ktorej sa získava čo najviac, z čo najmenej kusov oblečenia. Toto dosiahnete  jedine kvalitnými produktami, ktoré vydržia časté nosenie a pranie. Najlepšími, najpríjemnejšími a najtrvácnejšími sú, samozrejme, prírodné materiály ako napríklad bavlna, vlna, ľan, kašmír, či hodváb. Inovatívnym materiálom je viskóza, ktorá sa vyrába zo stromov. Vlastnosťami sa podobá hodvábu, no je lacnejšia a dlhšie vydrží. Vhodná je pre letné šaty, šatky, šály alebo podšívky. Všetky tieto materiály nájdete u nás v našich produktoch.

 

Ďalej musíme brať ohľad na samotný strih a dizajn produktu.

Vždy selektujeme také kusy, ktoré nevyjdú z módy o pár mesiacov. Budete ich môcť nosiť 10, ba dokonca 15 rokov. Zaujmú eleganciou a sofistikovanosťou, nie vulgárnosťou a prílišným šovinizmom.

Nezáleží či máte 20 alebo 60, u náš si určite vyberiete. Naše strihy zvýrazňujú prednosti a zakrývajú nedokonalosti, ich majiteľka v nich vyniká svojou krásou, ona nosí odevy a nie odevy ju.

Vivi&Lulu sa každým dňom zlepšuje. Prinášame vám tie najlepšie a najkvalitnejšie produkty a každým dňom zlepšujeme a rozširujeme naše služby. Veríme, že naša nová predajňa sa stane pýchou kúpeľného ostrova, a že sa stane vašou prvou voľbou pri nákupoch. Milé dámy, nezostáva nám nič iné povedať, len to, že vás všetky rady uvidíme v jednej z našich predajní!

vivi lulu

Pridaj komentár