Holandská značka YAYA je pre ženy, ktoré vedia čo chcú a majú rady nadčasové veci. YAYA vyrába kvalitné oblečenie a má snahu šetriť životné prostredie tým, že produkuje výrobky, ktoré spotrebujú na výrobu ekologické produkty a menej farbiva, vody a také suroviny, ktoré sa v prírode ľahšie rozložia.

„Slow fashion“

Pomalá móda vystihuje túto módnu značku, pretože na rozdiel od iných je to trvalo udržateľná móda, dbá predovšetkým na špičkovú kvalitu materiálov a strihov, no na druhej strane je o niečo drahšia. Zodpovední ľudia, podporujúci slow fashion, vidia nákup oblečenia ako dlhodobú investíciu, nie ako krátkodobý rozmar. Táto móda je ohľaduplná k životnému prostrediu. Objavujte svoju jemnú stránku a doprajte si luxus.

YAYA nie je len značka. Nie je to iba skvelý dizajn. Je to stav mysle. Zdravý rozum, skvelá kvalita a žiaduci, prístupný dizajn, ktorý budete milovať.

Vďaka širokej škále výrobkov od tašiek, šperkov, šálov, cez kabáty, svetre, košele, rifle až po bytové doplnky milujeme holandskú značku životného štýlu YAYA pre jej moderný rukopis kombinujúci ženskosť s mestským pohodlím.

 

Vždy je čo zlepšovať a ako sme už uvideli, pracujeme na tom každý deň. Vedome sme sa rozhodli nerobiť reklamu, alebo sa chválili tým, aká je naša móda dobrá a udržateľná, pretože sme v spoločnosti YAYA presvedčení, že to patrí k bytiu normálneho človeka.

Pozitívny pocit a poriadna dávka humoru je základom spoločnosti YAYA od roku 1992. YAYA beží vpred – poháňa ju láska, smiech a veľa silnej kávy. Je to kombinácia autentických ženských, nonšalantných a neformálnych vecí so zmyselným nádychom. Vintage a industriálne produkty s náznakom plážového života, temperamentná zábava a veselá pôvabnosť – to všetko predstavuje YAYA. Oblečenie YAYA je základom každého dámskeho šatníka, inšpirujte sa našimi kolekciami s nadčasovými modelmi.

Minimalistický štýl,

ktorý sa ľahko nosí, charakterizuje každú našu kolekciu, ktorá sa zameriava na použitie krásnych, zaujímavých látok s elegantnými a nenápadnými detailmi na vytvorenie každého slobodomyseľného dizajnu.

Oblečenie YAYA kombinuje vintage štýl s modernými prvkami a tak vytvárajú kúsky, ktoré sa rýchlo stanú obľúbenými vo vašom šatníku.

Veľkou výhodou je, že odevy môžete vrstviť a miešať s inými kolekciami.

Čo všetko nás v YAYA vystihuje?

Oblečenie YAYA je známe tým, že je pohodlné a to je nevyhnutné, keď chcete nájsť dobrý outfit. Ženy, ktoré sú nadšené z toho, čo si oblečú, budú chcieť elegantné riešenie s ľahkými materiálmi. Nie je nič horšie ako si obliecť nové šaty a uvedomiť si, že sa v nich necítite dobre a práve to sa s našimi kúskami z prírodných materiálov stať nemôže!

Toto je značka, ktorá je skvelou voľbou pre ženy, ktoré milujú módu a skvelý dizajn. Ak ste niekým, kto chce kvalitný sveter alebo šaty, pozrite si našu kolekciu.

Na imidži vždy veľa záleží, tak začnite práve tu – pri modeloch YAYA. Pokiaľ ide o vytváranie módnych štýlov, ktoré sú krásne pre oči a vyzerajú úžasne na každej žene, v tom je YAYA skvelá. 

Navyše naše predajne dýchajú prírodou , či už je to oblečenie, doplnky, alebo nábytok. Všetko je ladené tak, aby ste sa u nás cítili príjemne, ako doma.

YAYA – ideálna móda pre všetky ročné obdobia

Počas celého roka nás sprevádzajú rôzne ročné obdobia, čo znamená, že si budete chcieť kúpiť oblečenie, ktoré je v súlade s týmito meniacimi sa podmienkami. Práve tým, je YAYA význačná, pretože jej kolekcie perfektne ladia k ročným obdobiam a vy nikdy nemáte problém nájsť kúsok vhodný do daného počasia.

 

Jedinečné farby a štýly

V ponuke máme mnoho rôznych štýlov, čo je nevyhnutné, pokiaľ ide o hľadanie jedinečných farieb – väčšinou sú tón v tóne. Znamená to veľa pre tých, ktorí sa chcú uistiť, že im ponúkame produkty s ktorými sa budú líšiť od ostatných ľudí a majú dlhodobú kvalitu. Práve toto si na oblečení YAYA okamžite všimnete a to si vás získa. Kvalita výrobkov je na špičkovej úrovni, stačí raz vyskúšať a budete očarené, aké hebké na dotyk materiály sú.

Nadčasovosť

Každá žena by mala vlastniť kúsok oblečenia, ktoré je klasické a zároveň trendové, bez ohľadu na vek, typ postavy, alebo celkový štýl. Nadčasová móda je vyskladaná z kúskov, ktoré vám vydržia roky. Sú to veci zo šatníka, ktoré viete ľahko využiť na každú príležitosť. Takéto kúsky si viete každý deň skombinovať na úplne iný štýl, čiže vždy budete vyzerať inak. YAYA práve takéto nadčasové oblečenie a doplnky vyrába.

NAŠE PRAVIDLÁ v YAYA:

Navštevujeme naše továrne, aby sme skontrolovali pracovné podmienky.

Nepracujeme so žiadnymi nebezpečnými, alebo znečisťujúcimi materiálmi.

Delíme svoje odpady a snažíme sa ich obmedziť.

Zatiaľ nepoužívame certifikácie, pretože nezaručujú ideálne podmienky.

Podieľame sa na dobrovoľníckej práci a nezamestnávame deti.

Spravodlivo vyplácame mzdu a preferujeme vyššie ceny, kvôli kvalite a spracovaniu výrobkov.

Pridaj komentár