Dopoludnie s blogerkou

blogerka

Foto : Dominika Kollárová

 

Dopoludnie s blogerkou

Dňa 20, 4. 2022 do našej predajne VIVI&LULU v Trnave zavítala influencerka a blogerka Mgr. Miroslava Dobiš Michalková, PhD. Môžete ju vidieť na televízných obrazovkách alebo poznať z Instagramu ako módnu stylistku a kreatívnu konzultantku. Mirka obliekala stovky žien, modeliek, herečiek, či iných celebrít. Ako influencerka v súčasnosti oblieka už len seba a radí ženám ako sa obliekať.

Rôzne tipy a rady nájdete na jej instagrame @fashiospy. Pokiaľ sa zaujimáte o jej kurzy o kapsulovom šatníku, nájdete ich na jej webstránke.

blogerka

Foto: Dominika Kollárová

blogerka

Predajňa VIVI&LULU v Trnave.

Naše priestory VIVI&LULU jej poslúžili na natáčanie kurzu o jarnom kapsulovom šatníku pre ženy. 

Mirka nás tentokrát poctila návštevou aj so svojím manželom a zároveň managerom, ktorého sme radi spoznali. Nechýbal ani profesionálny kameraman a fotograf.

Nálada v predajni pri dopoludní s blogerkou bola uvoľnená v priateľskom duchu a bolo veľmi príjemné pozorovať ako Mirka vyniká vo všetkých našich outfitoch. 

Jej profesionálny prístup a elegantnosť z nej sršala len čo ste sa na ňu pozreli. 

Naše jarné a letné outfity Mirku očarili hneď na prvý pohľad. Vyskúšala si šaty YAYA a nohavice s topom taktiež od značky YAYA.

Zaujali ju však iné značky v našej predajni ako INDI&COLD, AMERICAN VINTAGE a LA FÉE MARABOUTÉE.

blogerka

Foto: Dominika Kollárová

Natáčalo sa celé dopoludnie s blogerkou.

Mirka vo svojom videu ukazovala, ako si z našich vybratých modelov vytvoriť jarný kapsulový šatník. Každý outfit jej naozaj svedčal a bol vždy niečím vynimočný. Jej fanúšikova sa majú na čo tešiť v podobe e-kurzu Jarná kapsula 2022.

Myslíme si, že každá žena by si mala založiť kapsulový šatník, ktorý jej dodá väčšie sebavedomie a hlavne menej času stráveného pred skriňou.

blogerka

Foto: Dominika Kollárová

Dopoludnie s blogerkou

Neodchádzala s prázdnymi rukami

blogerka

Zdroj: Mgr. Miroslava Dobiš Michalková, PhD., www.fashionspy.sk

 

Veľmi príjemné dopoludnie s blogerkou

Plno smiechu, milých úsmevov, ale aj pracovné nasadanie nechýbalo na tomto natáčaní. Bolo to naozaj príjemné dopoludnie strávené v módnom pracovnom duchu. Myslíme, že sa máte na čo tešiť, ako u Mirky na weboch, tak aj u nás.

Dopoludnie s blogerkou Mirkou bolo pre nás naozaj krásnym kreatívnym zážitkom a inšpiráciou.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

blogerka

Foto: Dominika Kollárová

Pridaj komentár